​​Dünyanın İlk Rift Kaydırağı Titanic Deluxe Golf Belek Antalya'da Tanıtıldı.

Otelin yeni su parkı teklifleri arasında, binicileri cüretkar bir su yolculuğuna çıkaran dünyanın ilk Rift su kaydırağı yer alıyor.Titanic Deluxe Golf Belek, 170 bin metrekare alana yayılmış 594 odası ile Antalya'nın incisi Belek'te Deluxe Her Şey Dahil olarak hizmet veriyor.


​Dünyanın İlk Rift Kaydırağı Titanic Deluxe Golf Belek Antalya'da Tanıtıldı.

Yeşil doğası, turkuaz mavisi denizi, mavi yengeçleriyle meşhur Beşgöz Nehri'nin derhal yanında görkemli manzarası ile eşi olmayan ve unutulmaz tatillerin en hususi adresidir.

Otel, Akdeniz'in kalbi, yeşilin her tonunu arasında barındıran Antalya'nın çam ormanlarının arasında adeta gizlenmiş durumda. Doğanın bütün renkleri ve imkanlarıyla eşi olmayan bir dinlence yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. Titanic Deluxe Golf Belek, tabiat ile ahenkli bir mimariye, 36 delikli golf sahasına, elit dekorasyonuna, eşi olmayan manzaralı birbirinden şık odalarına, zarif ve bir çok da sıcak bir atmosfere sahiptir. Şimdi ise coşku verici, adrenalin dolu su kaydırakları, gezintileri ve su oyun yapılarıyla dolu en yeni su parkı ile ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat sunuyor.

15.000 m²'lik bir alanı kaplayan su parkında 3 kuleden 9 tane erişkin kaydırağı, 210 m²'lik bir yüzme havuzu ve 7 kaydırak ve muhtelif interaktif oyuncaklardan oluşan su oyun yapısına haiz çocuk havuzu bulunmaktadır. Su parkı, bütün aile için tam bir eğlence günü sunuyor.

Polin Waterparks, sektörün imza su kaydırağı tasarımcısı olarak Orlando, Florida'da lansmanı meydana getirilen, Antalya Titanic Deluxe Golf Belek'te lansmanı meydana getirilen dünyanın ilk Rift su kaydırağının tamamlanmasının gururunu yaşıyor. Rift, Polin Waterparks'ın tasarım, mühendislik ve Ar-Ge'deki uzmanlığını imzalı sürüşlerinde örneklendiriyor. 10,8 m yüksekliğindeki Rift, muhteşem tema alternatifleriyle binicilerini coşku verici bir ileri geri yolculukta karşılıyor. Bu görsel olarak etkileyici, güzel duyu açıdan çarpıcı slayt, yerçekimi düello düşüşüne ve "karmaşa bir halde tasarlanmış" bir çıkışa sahiptir. Sürüş deneyimi, iki yönde dinamik hareketler ve nerede ise 90 derecelik sivri uçlarla gelir. Rift su kaydırağı, kompakt ve göze çarpan tasarımıyla kendini tamamen farklılaştırıyor.

Titanic Deluxe Golf Belek'teki su kaydırakları, hem binicilere bununla beraber izleyicilere kuvvetli bir seyirci çekiciliği sunuyor. Polin'in son teknoloji ürünü UTexture ile üretilen slaytların çoğu, süresiz tema, desen ve manzara alternatifleriyle benzersiz bir ambiyans yaratmanın en sofistike yolu.

Titanic Deluxe Golf Belek ayrıca Rafting + Turbolance Kombinasyonu, Kara Delik Rafting + Uçan Tekneler Kombinasyonu, Çoklu Kayma, Uzay Deliği, Döngü Roketi, Serbest Düşüş, Kamikaze ve Windigo gibi yeni su parkında yer alacak diğer birçok Polin cazibe merkezini seçti.