​Eğlence sektöründe yıldızlar parlıyor.

ATRAX STAR Ödülleri 9. Kez sahiplerini bulmaya hazırlanıyor


Eğlence sektöründe yıldızlar parlıyor.

Türkiye’de eğlence ve rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması ATRAX STAR- bu yıl 9. kez organize edilmek üzere hazırlıklara başladı.

ATRAX STAR önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence ve rekreasyon alanlarına yönelik; farkındalık ve gündem oluşturmak, bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlamak, sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Önceki yıllarda ATRAX Fuarı kapsamında tek başlık altında yapılan yarışma ve ödül töreni artık 2 başlık altında sıra ile yapılacaktır.

ATRAX STAR ÖDÜLLERİ  2023 yılından itibaren ‘Rekreasyon Yıldızları’ ve ‘Atraksiyon Yıldızları’ olmak üzere sıra ile yapılacak.

2023 yılında Rekreasyon Yıldızı yarışması ve ödül töreni yapılacak. ATRAX STAR 2023 – Rekreasyon yıldızı yarışması ve ödülleri kamu-belediyeler ve üniversitelere yapılıyor. Bu yarışmanın başvuruları 15 Ağustos 2022 tarihi ile başlayacak ve ödüller 13 Ocak 2023 Cuma akşamı yapılacak muhteşem bir törenle sahiplerini bulacak.

2024 YILINDA Atraksiyon Yıldızları yarışması ve ödül töreni olacak.
ATRAX STAR  2024 Atraksiyon Yıldızı yarışması ve ödülleri özel sektöre yönelik yapılıyor.