​ IAAPA Expo Europe Fuarı için son günler...

Avrupa'nın en büyük atraksiyonları ve tema parkı etkinliği bu ay Londra'da gerçekleşeceği için heyecan verici bir gezintiye çıkın


 IAAPA Expo Europe Fuarı için son günler...

 

Avrupa'nın en büyük atraksiyonları ve tema parkı etkinliği bu ay Londra'da  gerçekleşeceği için heyecan verici bir gezintiye çıkın.

Avrupa'nın en büyük ve en heyecan verici eğlence endüstrisi fuarı, İngiltere turizmi ve cazibe merkezleri toparlanma dalgasını sürdürürken bu ay  ay Londra'da başlayacak. IAAPA Expo Europe , 2011'den bu yana ilk kez başkente geri dönerek, canlanan 'deneyim' pazarında inovasyon, teknoloji ve sürdürülebilirliği destekleyerek en büyük tema parklarından otellere, yerel cazibe merkezlerine ve hayvanat bahçelerine kadar endüstri liderlerini kendine çekiyor.

Hız trenlerinden kütük kanallarına, uygulamalara, özel efektlere ve kokulandırmaya kadar, Expo 12-15 Eylül'de gerçekleşecek ve hepsi sihirli bir şekilde yaratmaktan sorumlu tüm dünyadaki işletmeler, hizmetler ve tedarikçilerden gelen en son teknoloji ve yeniliklerle dolu olacak. dünya çapındaki turistik mekanlarda unutulmaz deneyimler.

Etkinlik, çok sevilen cazibe merkezleri Blackpool Pleasure Beach ve The London Eye'ın ana şirketi, Thorpe Park'ın ana şirketi olan endüstri devi Merlin Entertainments dahil olmak üzere EMEA'daki en büyük üyeliği temsil eden Birleşik Krallık ile The Global Association for the Attractions Industry'nin amiral gemisi Avrupa ticaret fuarıdır. , ve SEA LIFE Akvaryumları.
     
IAAPA, meslektaşları ile ağ kurabilen, en son gelişmeleri keşfedebilen, yeni ürün ve hizmetleri keşfedebilen ve bilgilerini genişletebilen yaklaşık 90 farklı ülkeden binlerce İngiltere ve uluslararası eğlence endüstrisi profesyoneli ile şimdiye kadarki en dinamik Fuarlardan birini sunmaya hazırlanıyor. endüstri uzmanlarının yardım ve desteği.

500'den fazla katılımcı, ExCeL Docklands sergi alanının tamamının yarısını kapsayan devasa ticaret fuarı katına çıkacak. 13 Eylül'de açılacak olan etkinlik, yalnızca ticari fuarı değil, aynı zamanda 12 Eylül'den itibaren benzersiz içgörüler sunan önde gelen endüstri profesyonelleriyle dört günlük bir eğitim konferansını da içeriyor.

IAAPA EMEA İcra Direktörü ve Başkan Yardımcısı Peter van der Schans şunları söyledi: "IAAPA Expo Europe için London ExCeL'in kapılarını açmamıza bir aydan az bir süre kaldı, IAAPA ekibi inanılmaz öğrenme fırsatları, ağ oluşturma anları ve daha fazlası için planlarını tamamlıyor. bu sadece eğlence endüstrisinin önde gelen yıllık etkinliğinde bulunabilir."

Konferansın öne çıkan özellikleri şunlardır:

12 Eylül Pazartesi
Chessington World of Adventures Resort'ta Sürdürülebilirlik Günü

Çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilir operasyonlarla ilgili küresel cazibe endüstrisinin karşı karşıya olduğu önemli konulara ve konulara adanmış tam günlük bir program.

Su Parkı Günü
Su parkı sahipleri, operatörleri, tasarımcıları ve üreticileri en iyi uygulamaları paylaşmak ve oyun psikolojisi, su parkı sağlığı ve güvenliği konuları, gelir operasyonları ve tasarım ilkeleri dahil olmak üzere su parkı endüstrisindeki mevcut trendler hakkında bilgi edinmek için bir araya gelirler.

13 Eylül Salı
Foodalicious: Yiyecek ve İçecek Deneyiminizi Yenileyecek Yeni Trendler ve Fikirler

Bu oturum, fiyatlandırmadan tutundurmaya kadar yiyecek ve içecek operasyonlarını yenileyen endüstri liderlerinden bir şeyler öğrenme şansıdır.

Metaverse 101
Metaverse - artırılmış gerçeklik (AR), sanal gerçeklik (VR), NFT'ler ve Web3 ve bunun cazibe endüstrisini nasıl etkileyebileceği hakkında daha fazla bilgi edinin. (Sanal) dünyanın ve ötesinin geleceğini nasıl şekillendirebileceğini ve şekillendireceğini öğrenin.

14 Eylül Çarşamba
TEA Sunar: Atraksiyon Oluştururken Kaçırdığımız Şeyler

Temalı Eğlence Derneği (TEA), cazibe yaratma sürecinin farklı alanlarını inceliyor. Konuşmacılar, hikaye anlatımında duyusal unsurların, iletişimin ve erişilebilirliğin önemini, gelecekteki operasyonları göz önünde bulundurarak tasarlamayı ve sürdürülebilir bir şekilde tasarlamayı vurgulayacaklar.

Genç Profesyonel Forum ve Resepsiyon
IAAPA Vakfı, genç profesyonelleri ağ kurmaya ve küresel cazibe merkezleri endüstri liderleri ve gazilerinden öğrenmeye davet ediyor. Katılımcılar, kariyerle ilgili en acil sorularını sorabilir ve başarılı atraksiyon profesyonellerinin zihinlerini ve deneyimlerini seçebilirler. Forumu, sürekli ağ oluşturma, tartışma ve mesleki gelişim için genç profesyoneller için bir resepsiyon izler.

15 Eylül Perşembe
Gezegen Gezileri Sunar: Nasıl Arkadaş Edinilir ve İnsanları Etkiler - Etkileyenlerle Çalışmak

Çevrimiçi fikirlerin bir işi başarabileceği veya bozabileceği bir dünyada, tüketiciye yönelik cazibe merkezlerindekilerin hayran kitleleriyle nasıl çalışacaklarını anlamaları çok önemlidir. yapıcı bir şekilde, sonuçta ilgili herkese fayda sağlayacak içerik ve deneyimler oluşturmalarına yardımcı olmak.

Cesur Yatırımlar
IAAPA Avrupa Ekonomik Etki Çalışması, cazibe endüstrisi tarafından bölgesel ve ülke düzeyinde oluşturulan doğrudan, dolaylı ve uyarılmış ekonomik etkileri sağlar. IAAPA, en son raporun ön sonuçlarını paylaşacak ve ardından, sermaye yatırımı yapmadan önce bilmek istedikleri şeyler hakkında liderlerle bir tartışma yapacak.

IAAPA Expo Europe 2022, yedi otel, 40'tan fazla kafe, bar ve restoran ile 100 dönümlük bir sahil kampüsüne sahip son teknoloji ürünü bir mekan olan Londra'daki ExCeL'de gerçekleşir. Şimdiye kadar, 500'den fazla katılımcı, son teknoloji sürüşler, sanal gerçeklik, hareket simülatörleri, tasarım ve tema, yiyecek ve içecek, sağlık ve güvenlik, satış noktası dahil olmak üzere en son ürün ve hizmetlerini sergilemek ve sergilemek için kayıtlıdır. , oyun alanı ekipmanları, oyun salonları ve madeni para makineleri ve havuzlar ve su ekipmanları.