​25. Yıl Uluslararası Sergisi RAAPA Pavilion 57'de gerçekleşecek.


25. Yıl Uluslararası Sergisi RAAPA  Pavilion 57'de gerçekleşecek.

Eğlence endüstrisi için eğlence araçları, eğlence ekipmanları ve hizmetlerinin 25. yıl dönümü uluslararası fuarı olan RAAPA EXPO-2023, 15-17 Mart 2023 tarihleri ​​arasında Moskova'daki VDNH'de Pavilion 57'de gerçekleşecek.

Serginin organizatörü, Rusya Eğlence Parkları ve Üreticileri Birliği'dir (RAAPA). Genel sponsoru “Pax-Design” dır. Genel bilgi ortağı "Atraksiyonlar ve Eğlenceler" dergisidir; Fuarın internet partnerleri vtorio.com ve diğerleridir.

RAAPA EXPO, eğlence endüstrisindeki en son başarıları gösteren ve rekreasyon parkları ve eğlence komplekslerinin geliştirilmesine yönelik güncel kavramları yansıtan Rusya, BDT ve Doğu Avrupa'daki en büyük tematik sergidir.

Sergide en yeni park ekipmanları, atraksiyonlar, çocuklar ve spor alanları için ekipmanlar, sanal gerçeklik teknolojileri yer alacak; peyzaj ve tema için çözümler; eğlence araçları ve eğlence cihazları, eğlence parkları, su parkları ve aile eğlence merkezlerinin tasarımına yönelik belgelendirme hizmetleri; eğlence parkı personelinin eğitimi, şenlikli etkinliklerin organizasyonu, catering vb.

Her yıl 4.000'den fazla uzman RAAPA EXPO'yu ziyaret ediyor: eğlence parklarının, aile eğlence merkezlerinin, su parklarının, sinemaların, huzurevlerinin, sağlık merkezlerinin sahipleri ve yöneticileri, şehir yönetimi ve yetkililerinin temsilcileri, etkinlik ajansları, girişimciler ve diğer ilgili taraflar.

Eğlence Sektörü Profesyonelleri İş Forumu fuar günlerinde geleneksel olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimler, konferanslar ve ustalık sınıfları, eğlence endüstrisindeki en acil konuları vurgulayacak olan önde gelen uzmanlar tarafından düzenlenecektir.

Ayrıca bahar sergisi çerçevesinde RAAPA Eğitim Merkezi'nin çevrimdışı dersleri "Eğlence araçlarının işletiminin güvenliği ve verimliliği" (14-17 Mart) programı kapsamında yapılacaktır.

Sergiye ücretsiz davet bileti web sitesinden alabilirsiniz.
https://raapa.ru