​ Maison Objet Fuarı Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek

Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek olan fuar, alanında öncü olan markaların, on binlerce konuğu ağırlayacağı ve yeni iş fırsatlarına adım atacağı bir ortam sunuyor.


 Maison Objet Fuarı Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek

Lüks yaşam tarzına hitap eden dekorasyon ve tasarım ürünlerinin yer aldığı Maison & Objet, bu alandaki en önemli etkinliklerden biri. Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenecek olan fuar, alanında öncü olan markaların, on binlerce konuğu ağırlayacağı ve yeni iş fırsatlarına adım atacağı bir ortam sunuyor.

 

Maison & Objet, ev eşyaları ve dekorasyonlar  fuarı 19-23 Ocak tarihlerinde Paris’te yapılacak. Bir tasarım fuarı olarak her sene profesyonel ziyaretçilere açık olarak gerçekleşmektedir..

Maison & Objet Paris fuarında hediyelik eşya, moda aksesuarları, çocuk oyuncakları ve mobilyaları, mutfak mobilyaları ve eşyaları (tabaklar, bardaklar, çatal bıçaklar vs), ev aksesuarları, ev kokuları (tütsüler, mumlar ve sabunlar), ev tekstili, zanaat ürünleri (tabaklar, porselen tasarım ürünleri, cam ürünler), özel tasarım ürünler (heykeller, resimler, lambalar, tabureler/sandalyeler), ev mobilya ürünleri, halılar, ofis mobilyaları sektörlerinin yer almaktadır.