​VENDEX TURKIYE FUARI ADINI VENDIST OLARAK GÜNCELLEDİ VE YENİ TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ.

Sektörün İstanbul’daki buluşması hazırlıklarına konseptini yenileyerek başladı.


VENDEX TURKIYE FUARI ADINI VENDIST OLARAK GÜNCELLEDİ VE YENİ TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ.

 

VENDEX TURKIYE FUARI ADINI VENDIST OLARAK GÜNCELLEDİ VE YENİ TARİHİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK İLAN ETTİ.

Sektörün İstanbul’daki buluşması hazırlıklarına konseptini yenileyerek başladı.

VENDIST, kentsel yaşam, eğlence ve dinlenme alanlarının bir parçası olarak, 11. Uluslararası Eğlence, Oyun, Park ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı ATRAX kapsamında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

Uluslararası ziyaretçisi ve yarattığı iş potansiyeli ile devamlı büyüyen, otomat sektörünün Türkiye’deki tek ihtisas fuarı VENDIST’in avantajlı erken kayıt dönemi başladı.

Katılımcılarının %90’ı yerlerini büyüterek korurken, yerli ve yabancı çok sayıda marka da fuarda yer alabilmek için başvurularını gerçekleştiriyor. Tureks Uluslararası Fuarcılık avantajlı erken kayıt döneminin 30 Mart 2023 tarihine kadar devam edeceğini ilan etti.

VENDIST çok sayıda yerli ve yabancı sektör temsilcisi firmaların katılımı ile otomat ve self servis sektöründe son ürünleri ve tasarımları dünyanın dört bir yanından gelen ticari ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Önceki fuarda ATRAX ile birlikte 6330 yabancı ziyaretçi olmak üzere toplamda 62 ülkeden 22605 profesyonel ziyaretçi, 16 ülkeden 196 firma tarafından sergilenen ürün ve hizmetleri görmek, bağlantı kurmak ve iş fırsatlarını değerlendirmek için İstanbul’da buluştu.


Dünyanın önemli ticaret noktalarından biri olan Asya ve Avrupa kıtasının birleşim noktası İstanbul’da gerçekleşecek ATRAX & VENDIST 2024 fuarında yurt dışı ziyaretçisi sayısının da rekor düzeyde artması bekleniyor. Avrupa, Ortadoğu ve yakın ülkelerin yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden profesyonel alıcılarında artık Türkiye’yi tercih etmeye başladıkları görülüyor. İstanbul’da düzenlenen sektörel fuarlar ziyaretçi akınına uğruyor.