​ATRAX FUARI KABINA SIĞMADI. %70 BÜYÜME İLE 2024 FUARINA HAZIRLANIYOR.

Geçen yıl 3 holde düzenlenen fuar, bu yıl yoğun ilgi ve katılım talebi üzerine 5 hall’e genişletildi.


ATRAX FUARI KABINA SIĞMADI. %70 BÜYÜME İLE 2024 FUARINA HAZIRLANIYOR.

ATRAX FUARI KABINA SIĞMADI. %70 BÜYÜME İLE 2024 FUARINA HAZIRLANIYOR.

11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan Uluslararası ATRAX Fuarı, sektör firmalarını ve alıcılarını 11. kez tüm dünyadan bir araya getirecek. Geçen yıl 3 holde düzenlenen fuar, bu yıl yoğun ilgi ve katılım talebi üzerine 5 hall’e genişletildi.

İstanbul Fuar Merkezi'nde geçen yıl 5, 6 ve 7. hallde gerçekleşen fuar, bu yıl 4 ve 8. Halleri de ekleyerek %70 büyüdü. Bu büyüme, sektörün taleplerine yanıt verirken daha fazla katılımcı, geniş ürün çeşitliliği, iş potansiyeli ve sinerji sağlayacak.

ATRAX Fuarı, büyüdükçe ürün gruplarını da daha başarılı bir şekilde yerleştiriyor. Eğlence, oyun ve macera grupları Hall 7'de, vending (otomat) makineleri Hall 6B'de, parklar ve açık hava eğlenceleri Hall 6'da, spor alanları ve tesisler için ekipmanlar Hall 5B'de sergilenecek. Hall 5 çevre koruma ve tel çit sistemlerine, Hall 8 ise havuzlar, spa ve wellness su atraksiyonlarına ev sahipliği yapacak. Ayrıca, Hall 4'te ev ve bahçe ile peyzaj donanımları sergilenecek.

ATRAX Fuarı, eğlence, dinlenme, fiziksel aktivite alanları, parklar, kentsel tasarım ve sosyal aktivite alanları gibi rekreasyon tesislerinin ihtiyaçlarını bir araya getiriyor. Bu endüstri dev yatırımlara rehberlik ediyor ve bütünsel bir yaklaşımla yeni iş fikirleri için hayal gücünüzü sınırlarını zorlamaya davet ediyor.