​Çocuklar KidzMondo’da Artık Dedektif de Olabiliyor

Bahçeşehir Üniversitesi İşbirliği ile Açılan ‘Olay Yeri İnceleme Birimi’nde Çocuklar Kostümlerini Giyip KidzMondo Şehri'nin Kaybolan Anahtarının İzini Sürüyor


Yayımlanma : 09.02.2016
Çocuklar KidzMondo’da Artık Dedektif de Olabiliyor

Trump Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Türkiye’nin ilk eğlence & öğrence şehri KidzMondo’da çocuklar seçtikleri meslekleri deneyimliyor, gerçek hayatı keşfediyor. 40’tan fazla meslek biriminin bulunduğu KidzMondo’da Bahçeşehir Üniversitesi’nin sponsorluğunda açılan ‘Olay Yeri İnceleme Birimi’nde çocuklar artık usta birer dedektif de olabiliyor.

Olay Yeri İnceleme Birimi’nde profesyonel özelliklerde bir laboratuvar da bulunuyor. Dedektif olmayı seçen çocuklar önce kostümlerini giyiyor. El fenerlerini, büyüteçlerini, olay yeri bantlarını yanlarına alıyor ve KidzMondo şehrinin kaybolan anahtarının peşine düşüyor. Şehirde iz sürüyor, delil topluyor. Ardından buldukları ipuçlarını laboratuvarda analiz ediyor. Olayın peşini bırakmayan küçük dedektiflerden delilleri en doğru şekilde analiz edenler şehrin anahtarını bulmayı başarıyor.

Laboratuvarın yanı sıra kullanılan tüm ekipmanların da gerçeğiyle birebir olduğu ‘Olay Yeri İnceleme Birimi’ macera tutkunu küçük dedektifleri bekliyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.