​Kocaeli'de 2400 Metrekarelik Çocuk Eğlence Alanı

Bir Üniversite Kenti Olarak da Öne Çıkan Kocaeli, Esas Gayrimenkul’un 41 Burda Projesi ile Sosyal Yanı da Çok Güçlü Yatırıma Ev Sahipliği Yapıyor


Yayımlanma : 15.02.2016
Kocaeli'de 2400 Metrekarelik Çocuk Eğlence Alanı

Yurtdışında satın alma ve birleşme, Türkiye’de ise sıfırdan yatırım stratejisi ile ilerleyen Esas Gayrimenkul son olarak Türk inşaat sektörünün temellerini atan STFA iş ortaklığında Kocaeli’de yaklaşık 150 milyon dolarlık bir yatırımla ‘41 Burda AVM’ projesini hayata geçirdi.

200 adet mağaza
41 Burda, 120 bin metrekare inşaat alanı, 61 bin metrekare kiralanabilir alanı ile toplamda 200 adet mağazadan oluşuyor. Kocaeli’nin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olma özelliğine sahip 41 Burda ile Kocaeli’yi dünya standartlarında, beklediği markalarla tanıştırmaya, alıveriş alışkanlıklarını değiştirmeye ve yeni deneyimlere davet ettiklerini belirten Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı, “Kocaeli ilimiz, katma değer yaratacak, sürdürülebilir kalkınma sunacak yatırımlarla geleceğe büyüyerek ilerleyecek. Kocaeli’deki 41 Burda projemiz bizim için çok anlamlı bir yatırım. Kocaeli’nde yaklaşık 2.500 kişilik ciddi bir istihdam yaratmak, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak, Kocaeli ve çevre halkımıza yaraşır hizmetler sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

Restoran, sinema ve eğlence alanı
Bir üniversite kenti olarak da öne çıkan Kocaeli, Esas Gayrimenkul’un 41 Burda projesi ile sosyal yanı da çok güçlü yatırıma ev sahipliği yapıyor. 41 Burda, alışveriş keyfi sağlayacak olan konsept mağazalarının yanı sıra şehirde ilk kez yer alacak yeme-içme alanları, eğlence alanları, sinema salonları ve düzenli aktiviteleri ile de eğlencenin kalbi olmaya hazırlanıyor. Projede 35 adet kafe, restoran, 3.100 m2’lik alanda 1.100 koltuk kapasiteli 10 sinema salonu, 1.500 m2’lik spor alanı, 2.400 metrekarelik çocuk eğlence alanı var.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.