​Heyecan ve Eğlencenin Buluşma Noktası: Sony Action Cam Snowboard Festivali

Sony Action Cam Snowboard Festivali Hem Ödüllü Yarışması Hem de Eğlenceli Partileri ile Katılımcılara Unutulmayacak Bir Hafta Sonu Yaşattı


Yayımlanma : 16.02.2016
Heyecan ve Eğlencenin Buluşma Noktası: Sony Action Cam Snowboard Festivali

Sony Action Cam Snowboard Festivali, 13-14 Şubat 2016 tarihleri arasında Uludağ Beceren Otel’de gerçekleştirildi. Sony Action Cam’in düzenlediği, Land Rover Experience işbirliği ilehayata geçirilen festival kapsamında, 13 Şubat Cumartesi günü Beceren Cafe önündeki pistte, katılımcıların, karın yanısıra farklı objeler üzerinde zıplama, kayma gibi marifetlerini sergiledikleri ‘Rail Jam’ formatında Freestyle Snowboard yarışı yapıldı. Heyecan ve eğlencenin dorukta olduğu bir saat süren yarış boyunca, 18 kişi SONY Action Cam ve Land Rover Experience için tasarlanan 5 farklı engelden en iyi atlayışlarını yapmaya çalıştı.

İlk üçe girenler birbirinden güzel ödüllerin sahibi oldu
En iyi atlayışı yapan ilk üç kişi sırasıyla Deniz Altınok, Süleyman Atlı ve Kerem Gürdal oldu. Birinci PlayStation®4 ve DC marka snowboard, ikinci HDR-AS50 model Action Cam ve DC marka snowboard bağlama ve üçüncü ise Sony kulaklık ve DC marka mont kazandı. Yarıştan sonra Beceren Cafe’de düzenlenen after ski parti eğlencenin dozunu artırdı ve katılımcıların festival keyfini ikiye katladı.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.