​The Mask Games

Kaçış Oyunlarında Dünya’da İlk Konseptleriyle Fark Yaratan Bir Marka


Yayımlanma : 11.02.2016
The Mask Games

The Mask Games kendi bünyesinde tasarlayıp işlettiği evden kaçış oyunlarıyla yolculuğuna başladı. Kısa sürede “Odadan Kaçış” adıyla, yeni doğan kaçış sektöründe önemli bir noktaya geldi. Şu an altı ayrı şehirde The Mask Games ekibinin tasarladığı oyunlar oynanıyor. İstanbul, Ankara ve Trabzon’da ise “Odadan Kaçış” markası direkt olarak hizmet veriyor.

Kaçış sektöründe, Dünyada uygulaması olmayan “Karavandan Kaçış” oyunu ve kalabalık gruplarla oynanan kaçış oyununu da yine ilk kez The Mask Games tasarımcıları oyun severlerin karşısına çıkarıyor.

Kaçış oyunuyla başlayan yolculuğunda bununla yetinmeyen The Mask Games ekibi, eğlence sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla kabuğunu kırmaya karar vermiş. Böylece yeni fikirler bulup, bulduğu yeni fikirleri oyunsallaştırarak, oyuncularını daha önce hiç tecrübe etmedikleri şekilde eğlendiren hizmetler sunmayı hedeflemiş.

The Mask Games, eğlence sektörünün sürekli yenilenen ve modernleşen yapısıyla oyunun özünde bulunan ve insanı cezbeden unsurları bir arada tutmaya özen gösteriyor.

Her yaşa ve mekana uygun oyun tasarımlarıyla kurumsal firmalara ve özel organizasyonlara çeşitli kurgular yapan The Mask Games ekibi; kurulum alanı, oynayacak kişi sayısı, oyuncuların yaşı, oyun süresi gibi kısıtlamalara takılmadan her türlü oyun tasarımını yapmaktan büyük bir zevk aldığını söylüyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.