​Yeni Devrim Sanal Gerçeklik Coaster

Six Flags, 2 farklı California tema parkında Karma Gerçeklik Deneyimini Roller Coaster'larına ekledi


Yayımlanma : 15.02.2017
Yeni Devrim Sanal Gerçeklik Coaster

Samsung Gear VR ve eğlence parkı şirketi Six Flags geçtiğimiz yıl bir ortaklığa imza atmış ve VR roller coaster ile insanlara macera dolu bir yolculuk yaşatmıştı. İki şirket şimdi bir kez daha ortaklığa imza atarak The New Revolution Galactic Attack'ı hayata geçiriyor.

Önceki projede sanal gerçeklikten yararlanılmıştı. Bu yeni projede ise artırılmış gerçeklik de yer alıyor. The New Revolution Galactic Attack'ta eğlence parkına gelen ve roller coaster'a binenlere Gear VR gözlükler veriliyor bu tecrübeyi yaşayanların önüne gerçek dünyayla etkileşimli görseller geliyor. Böylelikle yanınızda oturan kişiyle de ortak deneyim yaşamış oluyorsunuz.

Bazı kısımları tamamen sanal gerçeklikle bezeli şekilde gelecek olan tur boyunca kendinizi uzay gemisi kokpitinde görerek birçok maceraya atılacaksınız. Heyecan dozu oldukça yüksek gözüken bu deneyim California'da bulunan Six Flags'ta Şubat ayının sonunda kullanıma açılacak.

 Dünya’ya ilk çıkışlarını Los Angeles yakınlarında bulunan Six Flags Sihir Dağı ve San Francisco yakınlarındaki Six Flags Keşif Krallığı’ndan başlatan Yeni Devrim Galaktik Saldırı, park misafirlerine yaklaşan drone uzaylı istilasına karşı savaşırken sürüş boyunca hayatlarının en heyecanlı ve sürükleyici anını yaşatıyor.

 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.