​AMEGA, DEAL 2017'ye Damgasını Vuruyor

AMEGA, özel yazılım mobil uygulamaları ve imza attığı distribütörlük anlaşması ile DEAL 2017’ye damgasını vuruyor.


Yayımlanma : 28.03.2017
AMEGA, DEAL 2017'ye Damgasını Vuruyor

 

Oyun ve eğlence sektörünün Türkiye’deki lider şirketlerinden olan AMEGA, dünya çapında ilgi gören birbirinden etkileyici simülatörleri ile Orta Doğu ve Afrika’nın en önemli fuarı olan Dubai Entertainment Amusement & Leisure Show (DEAL) da tüm dikkatleri üzerine topluyor. Üstelik bu yıl yaptığı önemli distribütörlük anlaşması, yeni yıldız ürünü WRS ve sektöre yeni bir soluk getirecek olan özel mobil uygulamaları ile hem hedefini hem de iddiasını yukarılara taşıyor.

20’den fazla ülkeye yayılan ürünleri ile adını küresel çapta duyuran AMEGA, fuar öncesi önemli bir başarıya daha imza atarak Ortadoğu’nun en büyük oyun ve eğlence sektörü markalarından Warehouse of Games ile distribütörlük anlaşması yaptı. Bu sayede kendi standının yanı sıra, DEAL’ın sponsorlarından olan WOG’un standında sergilediği birbirinden çarpıcı ürünleri ile DEAL Show’daki katılımını adeta gövde gösterisine dönüştürdü. Efsanevi ralli deneyimini zorlu pistlerden eğlencenin merkezine taşıyan yeni ürünü Playmotion World Rally Simulator 2DOF (WRS) ve World Rally Simulator 2DOF Dual Stage ile sinema ve rider deneyimini buluşturan heyecan verici sanal gerçeklik ürünü Cinecoaster 360 VR ise daha şimdiden fuarın en gözde ürünlerinden oldu.

Eğlence merkezlerine yeni bir soluk getireceği ön görülen özel yazılım mobil uygulamaları Playmotion Manager ve FunLord’un pre-lansman’nını da DEAL 2017’de yapan AMEGA, hem içeriğini hem de teknolojisini kendi ürettiği VR ürünleri ile de fuara damgasını vuruyor.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.