​Çeşme'de Sokak Basketbolu Turnuvası

İzmir’in Çeşme ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Cumhuriyet Meydanındaki sokak basketbolu turnuvası ile başladı.


Yayımlanma : 16.05.2017
Çeşme'de Sokak Basketbolu Turnuvası

Çeşme İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Sıdıka Kelami Ertan Anadolu Lisesi, 19 Mayıs kutlamaları kapsamında sokak basketbol turnuvası düzenledi. Çeşme Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen sokak basketbol turnuvasını, Çeşme Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Karadede, Çeşme Belediye spor Kulübü Başkanı Şerif Gün, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür vekili Nuri Büyükateş, Sıdıka Kelami Ertan Anadolu Lisesi Müdürü Osman Uysal, öğretmenler ve öğrenciler izledi. Dereceye giren öğrencilere ise ödüllerinin ileri ki günlerde verileceği bildirildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, 16 Mayıs tarihinde, Tekke Plajında düzenlenecek sörf yarışları ile devam edecek. Sörf yarışları, saat 13.00 ile 16.00 arasında gerçekleştirilecek.

Bayram kutlamaları kapsamında 17 Mayıs Çarşamba günü de Gençlik Koşusu yapılacak. Çeşme Devlet Hastanesi kavşağından başlayacak olan Gençlik Koşusu, Cumhuriyet Meydanında sona erecek.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.