​Marmara Park AVM ‘Dansın Kalıplara Sığmayan Hali’ni Ağırlıyor!

Marmara Park AVM 7 Mart tarihinde Dünya Emekçi Kadınlar Gününe özel gerçekleştireceği etkinlikte, bir birinden farklı ve eğlenceli gösteriler ile keyif verici bir etkinliğe imza atıyor.


Yayımlanma : 02.03.2018
Marmara Park AVM ‘Dansın Kalıplara Sığmayan Hali’ni Ağırlıyor!

Dünyanın en iyi gayrimenkul projelerinin belirlendiği Mipim Ödülleri’nde ‘En İyi Alışveriş Merkezi’ kategorisinde birincilik ödülünü alan Marmara Park AVM, Kadınlar Gününe özel gösterileri ile konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

7 Mart tarihinde 14.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek organizasyonda “İp Üstünde Dans Workshop” ve “Yüksekte Akrobasi Gösterisi” gerçekleştirilecek. “Dansın kalıplara sığmayan hali” olarak anılan “İp Üstünde Dans Workshop’’etkinliğine,10 yaş üzerindeki tüm ziyaretçiler katılım sağlayabiliyor.

Etkinlik kapsamında kurulacak özel istasyonlarda, daha önce ATRAX Gala Gecesi ve Shining Star Awards Ödül Töreninde muhteşem dans gösterileri ile sahne alan “Kabile Sahne Sanatları” ekibi, kumaş, çember ve bant ile yaptığı gösteriler ile konuklara unutulmaz anlar yaşatacak. “Dikey Dans Türkiye” ekibi ise Harness Dance (Kemerli Dans), Fly Effect (Uçuş Efekti) ve Bungee Workout (Lastik) diye bilinen bir birinden farklı yeni spor branşlarının tanıtımlarını yapacaklar.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.