​Hilltown AVM’den Anlamlı Etkinlik!

Hilltown AVM 15 Nisan Pazar günü 14:00 – 18:00 saatleri arasında Farmina Pet Foods Türkiye iş birliğinde “Hilltown Pati Fest” etkinliğine imza atıyor.


Yayımlanma : 12.04.2018
Hilltown AVM’den Anlamlı Etkinlik!

Minik dostların ayrılmak istemeyen ziyaretçilerine evcil hayvanları ile AVM’ye girebilme olanağı tanıyan Hilltown AVM, imza attığı etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Farmina Pet Foods Türkiye iş birliğinde gerçekleşen Hilltown Pati Fest etkinliği ile AVM ziyaretçilerine ve onların can dostlarına unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

15 Nisan Pazar günü saat 14.00 – 18.00 arası gerçekleşecek “Hilltown Pati Fest”, katılımcı derneklerin ve markaların can dostlarımız için kurduğu stantlarda yapılacak satışlarla keyifli ve bir o kadar da faydalı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı vaad ediyor. Ziyaretçilerin patili dostları ile katılabildiği “Hilltown Pati Fest”, etkinlikler, müzikler, yarışmalar, workshoplar ve sürpriz hediyeler eşliğinde tüm ziyaretçilerini minik dostları ile birlikte keyifli bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

PATİFEST

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.