​Efes Playgrounds Firma Sahibi Kaan Ülker Röportajı

"İlk defa ATRAX’ta Sergilediğimiz Işıklı Dinamik Oyun Parklarımız ile Türkiye ve Dünyada Bir İlki Gerçekleştirdik ve Hareketli Oyun Parklarımızı Işıklandırdık"


Yayımlanma : 09.02.2016
Efes Playgrounds Firma Sahibi Kaan Ülker Röportajı

Firmamız uzun yıllardır şişme oyun ve şişme ürünler üzerine uzmanlaşmış, son senelerde ise anahtar teslim iç mekan oyun parkları üretimine ağırlık vererek Soft Play-Top Havuzları üretiminde Türkiye’nin ve Sünyanın tercih edilir markası haline gelmiştir. Halen EN1176 uluslararası sağlık ve güvenlik standartlarına uygun iç mekan oyun parkları tasarlamaya, üretmeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Anahtar teslim oyun parkları projelerimizde, güvenlik ve estetiği ön planda tutuyoruz. Dünya eğlence trendlerini takip ediyor, bu trendleri ar-ge çalışmalarımız ile yeni ürünleri projelerimize dahil ederek hem müşterilerimize özel tasarımlarla hizmet vermeye, hem de çocukların fiziksel gelişimini destekleyici, temalı ürünler ile hayal güçlerini 3 boyuta taşıyabilecekleri, renkli ve eğlenceli oyun alanları yaratmaya gayret ediyoruz.

Kaliteli ürün üretiminde ısrarcı olmamızın sebebi tabii ki öncelikle çocuklara güvenli ve özgür oyun alanları yaratmak, sonrasında ise müşteri memnuniyetidir. Biz bu konuda ekibimize, tedarikçilerimize ve firma prensiplerimize güveniyoruz çünkü gördük ki bu süreçte dünyanın birçok ülkesinde ürünlerimiz sergilendi, kullanıldı, eskimeyen ürünlerimiz ise halen el değiştirmekte. İnovasyona önem veriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyet bildiren dönüşleri de bizi, kendimizi bu konuda daha çok geliştirmeye teşvik ediyor. Küçük ölçekli projeler müşteri talepleri doğrultusunda büyük ölçekli projelere dönüştü. Kişiye özel tasarımlarımız ve müşterilerimizin özel isteklerini doğrultusunda şekillenen oyun parkları hem onları memnun ediyor, hem de firmamızı bu sektörde öne çıkaran bir fark oluşturuyor. Şu anda imzamız, ihracat yaptığımız 40’dan fazla ülkede ve Türkiye’deki birçok AVM ve büyük ölçekli projelerde çoğalmaya devam etmekte.

Bu sene yeni nesil çocukların eğlence ve oyun arayışına, Dinamik Oyun Parkları ile hareket getirmeye karar verdik ve çocuk ruhundan esinlendiğimiz, hareketli, canlı, renkli ve cıvıl cıvıl dinamik oyun parkları yaratmaya başladık.

İlk defa ATRAX’15 fuar standımızda sergilediğimiz Işıklı Dinamik Oyun Parklarımız ile Türkiye ve Dünyada henüz denenmemiş bir ilki gerçekleştirdik ve hareketli oyun parklarımızı ışıklandırdık. Tüm duyulara hitap eden efektli, animasyonlu ve rengarenk oyun parkları artık iç mekanda görsel şölene dönüşüyor. İlk defa ışıklandırmanın ve efektlerin iç mekan oyun parklarına (soft play) özenle adapte edildiği bu sistem ile bir tıkla oyun parkınızın rengi değişiyor, görsel efektler ile hareketleniyor. Bu sayede fosforlu, simli, parlak, kir tutmayan ve anti-bakteriyel, firmamıza özel hazırlanan malzeme ile ürettiğimiz dinamik oyunlarımız göz kamaştırıcı ürünlere dönüştü. Fuarda mevcut müşteri grubumuzun ve yeni ziyaretçilerimizin de test ettiği ürünlerimiz çok ilgi gördü ve dolayısıyla biz de fuardan çok memnun ayrıldık.

Bundan sonraki hedefimiz ise, yaptığımız çalışmalar ile ürünlerimizi geliştirmek ve bu konuda pazar payımızı arttırabilmektir. 

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.