​Juracopter ile Dinozorların Dünyasında 4 Boyutlu Keşif

Türkiye’nin En Büyük Hareketli Sineması Olan Juracopter, Dinozorların Dünyasını Keşfetmek İçin Tasarlanmış Dev Bir Helikopter Görünümünde Özel Bir Araç


Yayımlanma : 22.02.2016
Juracopter ile Dinozorların Dünyasında 4 Boyutlu Keşif

Forum İstanbul AVM içerisinde yer alan Jurassic Land'de dinozorların yaşantılarına tanıklık etmek isteyen ziyaretçiler için toplam 6 ana ünite bulunuyor. Bilim Merkezi, Kuluçka Ünitesi, Veteriner Ünitesi, Uysal Dinozorlar Ünitesi ve Vahşi Dinozorlar Ünitesi'nin yanı sıra, alan içerisinde bir de müze yer alıyor. Milyonlarca yıl öncesine ait dinozor yumurtaları, iskeletleri, rölyefleri ve hareketli görsellerinin sergilendiği müzede ziyaretçiler birbirinden ilginç deneyimler yaşıyor. Dinozor çağının tüm özellikleri ve ayrıntıları da bu bölümde anlatılıyor.

Ziyaretçiler, müzeyi gezdikten sonra sıra Jurassic Land'i keşfetmelerine geliyor. Jurassic Land macerası sırasında çocukları bekleyen sürprizlerden biri de JuraCopter. Türkiye'nin en büyük dört boyutlu, altı efektli sineması olan JuraCopter, dinozorların dünyasını keşfetmek için tasarlanmış özel bir araç olarak sunuluyor. Zorlu hava, deniz ve kara yolculukları için dizayn edilen Juracopter içerisinde dinozorların yaşadığı yere doğru yolculuğa çıkma ve pek çok dinozor türü ile karşı karşıya kalma konuları üzerinde duruluyor. Jurassic Land'de izlenebilen bu film, dünyada bilinen birçok tema parkına 3 boyutlu macera filmleri tasarlayan Nicholas Koenig tarafından hazırlanmış.

Yorumlar


Sadece üyeler yorum yapabilir.
[Giriş Yap] & [Üye Ol]

Henüz yorum yapılmamış.