​Eğlence Dünyası İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

Eğlence Dünyası İSTANBUL’DA BULUŞUYOR


Eğlence Dünyası İSTANBUL’DA BULUŞUYOR

 

12-14 Ocak 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 10. ATRAX Uluslararası Eğlence, Parklar, Oyun ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı; Avrupa, Afrika, Balkanlar, Körfez ülkeleri, BDT ve Orta Doğu. Fuar, 3.500’den fazla yabancı ziyaretçi olmak üzere 20.000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırladı.


ATRAX, 250’nin üzerinde firmanın katılımıyla 30 bin m2’lik alanda gerçekleşecek. 1,5 milyar doları aşan iş hacmi yaratacağı tahmin edilen fuarda başta İngiltere, İtalya, Belçika, Bulgaristan, Polonya, Rusya, Suudi Arabistan, İsviçre, Tayvan ve ABD olmak üzere uluslararası şirketler çok çeşitli ürünleri sergileyecek.


ATRAX, Avrasya Eğlence pazarlarındaki en iyi ticaret platformu olarak benzersiz varlığının yanı sıra, destekleyici kurumların tam desteğiyle fuarla eş zamanlı olarak düzenlenen çeşitli etkinliklerle de içerik dolu bilgiler sunuyor. REKÇAD – Rekreasyon Çalışmaları ve Araştırmaları Derneği, “MUTLU ŞEHİRLER” temasını serginin her alanına ekleyerek, cazibe ve rekreasyon kavramları üzerinden toplumsal refahı artırma fikri üzerine farkındalık yaratmayı ve tutarlı projeler geliştirmeyi amaçlıyor.

TEPEA – Tüm Eğlence, Park Etkinlik ve Atraksiyon Derneği  ise atraksiyonlar sektörüne yönelik “METAVERSE EFFECTS” konulu seminerler, yerinde çalıştaylar ve yeni gelen ürünlerde dijital dönüşümün analizi ile zenginleştirilmiş içerik sunacak. teknolojiler ve hizmetler.
Son olarak, IPAR – Macera ve Oyun Parkları Derneği, peyzaj ve gelişmiş sıhhi çözümlerde temassız hizmetlere yönelik derin bir yaklaşımla “Güvenli Parklar ve Sağlıklı Yarınlar”ın nasıl yaratılacağına ışık tutacak.